Prečo dokúpiť k štvorkolke snežné pásy

Prečo dokúpiť k štvorkolke snežné pásy

by sprava_kanapa.sk

Kedy je vidieť štvorkolky v lese a na cestách? Len počas leta. Je veľká škoda, že tieto skvelé stroje nevie alebo nechce veľa motoristov používať aj v zime. Uložiť štvorkolku na zimu do garáže je chyba. Našťastie niektorí majitelia úžitkových štvorkoliek už pochopili, že existuje spôsob, ako využiť stroj dokonca v snehu. Namiesto kolies namontujú snežné pásy.

Kúpiť snežné pásy sa oplatí

Snežné pásy na štvorkolky premenia stroj na snežný skúter. Znamená to, že štvorkolka dokáže po namontovaní pásov robiť rôzne psie kúsky. Úžitková štvorkolka s pásmi je rovnakým pracantom ako v lete. S pásmi a navijakom vytiahnete z lesa drevo. Pripevnite k pásu radlicu a odhrňte sneh z celej dediny. Alebo na vozík naložte seno a zavezte ho do krmelca pre divo žijúce zvieratá. Je toho veľa, čo so štvorkolkou dokážete robiť aj v zime. Nenechávajte ju v garáži a využite všetky jej možnosti počas celého roka.

Snežné pásy nielen do snehu

Snežné pásy nasadené na štvorkolku zmenia stroj na skúter, ktorý je však oveľa výkonnejší. Len málokto tuší, že snežné pásy sa dajú využiť nielen počas jazdy po snehu, prekĺznu po rôznych typoch podložia. Pásy na štvorkolky prejdú bahnom, cez vlhké lístie, po piesku alebo po štrku. Montáž a demontáž pásov nie je zložitá. Po prvý raz vám výmena bude trvať dlhšie, ale praxou sa stane z výmeny rýchly proces na pár minút.

Aké výhody prinášajú snežné pásy

Autá budú vždy len autá, trojkolky budú vždy len trojkolky, ale štvorkolka sa dokáže premeniť na snežný skúter, traktor, ťahač, posýpač, kosačku a iné praktické poľnohospodárske stroje. S kúpou snežných pásov získate nasledujúce výhody.

  • Celoročné využívanie štvorkolky
  • Jazda nielen po pevných cestách alebo v lese, ale tiež po piesku, cez štrk a bahno
  • Vysoká ťažná sila aj na snehu
  • S pásmi nestrácajú štvorkolky výkon
  • Inštalácia pásov na štvorkolky je jednoduchá, zvládnete ju v garáži
  • Väčšina značiek snežných pásov sú univerzálne, využijete ich aj po zmene typu alebo modelu stroja
  • Kúpou značkových pásov u overeného predajcu získate dostupný servis a náhradné komponenty

Presvedčte sa aj vy, že štvorkolka je perfektné vozidlo. Absolvujte skúšobnú jazdu alebo si nakonfigurujte svoju vlastnú štvorkolku na https://www.brp-world.com/sk/sk/nakupne-nastroje/customise-your-own-off-road.html.

 

 

 

You may also like