Štvorkolka Maverick X3 je kombináciou rýchlosti, ovládateľnosti a výkonu

by sprava_kanapa.sk

Už svoje štvrté víťazstvo dosiahla spoločnosť BRP a jej terénne vozidlá Can-Am Off-Road-y v Rally Dakar, pričom obsadili prvých 11 miest. Za zmienku stojí aj fakt, že práve Francisco López a Juan Pablo Latrach Vinagre doviedli domov kombinovanú kategóriu ľahkých vozidiel, ale tiež „vlak“ pretekárov Maverick X3.

Nové výzvy, nové dobrodružstvá a pozoruhodné schopnosti terénneho vozidla

Nová trasa, nové dobrodružstvá, nové výzvy aj pre skúsených pretekárov – to všetko prináša Rally Dakar v Saudskej Arábii, ktoré sa konalo v roku 2021. „Nie je však žiadnym tajomstvom, že na víťazstvo v Rally Dakar treba nielen dávku odvahy a skúseností, ale tiež kombináciu rýchlosti, výkonu a ovládateľnosti, ktorú poskytuje Maverick X3. Ide totiž o najťažšie preteky na svete a bez správneho stroja Can-Am Maverick X3 by to možné nebolo“, tvrdí Francisco López. Štvorkolka Maverick X3 SxS, ktorá je k dispozícii u predajcov po celom svete, je osvedčeným terénnym vozidlom s pozoruhodnými schopnosťami. Štvorkolky Can-Am Off-Road sú životaschopné, nadčasové a húževnaté vozidlá, ktoré vynikajú z davu.

Technológia Smart-Shox

Spoločnosť BRP a jej rad terénnych vozidiel Can-Am sú špičkou, keďže vedú vo svete výkonných off-roadov. Can-Am Maverick X3 štvorkolky sa dodávajú v dvoj a štvormiestnych modeloch a najväčšou novinkou je, že sú vybavené novým Smart-Shox od spoločnosti BRP. Technológia Smart-Shox je úplne prvá nastaviteľná technológia pruženia v odbore, ktorá poskytuje vynikajúci výkon, kontrolu a pohodlie pre tieto štvorkolky. Je to jediná technológia, ktorá riadi kompresiu aj odskok pre vyššiu presnosť a poskytuje vynikajúcu jazdu a ovládateľnosť bez ohľadu na terén alebo podmienky.

 

.

You may also like